Zapraszamy na charytatywny mecz hokejowy!

W sobotę, 24 września o godz. 17 na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się z drużyną TVN24🏒💥 Na tafli zobaczymy m.in. Mariusza Czerkawskiego, Ewelinę Lisowską, Romana Polko, aktorkę Julię Wróblewską, satyryków Rafała Bryndala i Jacka Łapota, prezentera telewizyjnego Robert Kantereit, a także dziennikarzy: Arletę Zalewską, Tomasza Olbratowskiego i Darka Maciborka. Zagra także prezydent Bytomia Mariusz Wołosz. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie dziesięcioletniego bytomianina Kuby Goniwiechy, który cierpi na chorobę Niemanna-Picka, nazywaną dziecięcym Alzheimerem. W portalu KupBilet.pl właśnie ruszyła sprzedaż biletów-cegiełek na to wydarzenie: https://www.kupbilet.pl/ARTYSCIvsTVN24/opis

Bilety-cegiełki w cenie 30 zł można kupić online w portalu KupBilet.pl od piątku, 2 września od godz. 10:00.

Podobnie jak przed rokiem, organizatorzy apelują do kibiców o przyniesienie na bytomskie lodowisko maskotek. Tym razem maskotki trafią do Fundacji Centrum Polsko-Ukraińskie, opiekującej się uchodźcami ukraińskimi w naszym kraju.

Sponsorami meczu są: Firma HH Poland, która produkuje i dystrybuuje zabawki oraz Koksownia Bytom, jeden z największych pracodawców w Bytomiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =